Søgefelt

Lisbeth Dam Petersen

Direktør

Tlf.: +45 73 404 404
Mob.: +45 23 41 33 44
Lisbeth.Petersen@elysee-dental.dk

 

Lene Boldreel

Sales Manager – Vest

Tlf.: +45 73 404 404
Mob.: +45 23 39 98 63
lene.boldreel@elysee-dental.dk

 

Enas dentalkonsulent på Sjælland

Enas Ibrahim

Produktspecialist (tandtekniker) – Sjælland

Tlf.: +45 73 404 404
Mob.: +45 52 10 44 55
enas.ibrahim@elysee-dental.dk

 

Jesper

Jesper Birk

Produktspecialist - Sjælland, Fyn og Sønderjylland

Tlf.: +45 73 404 404
Mob.: +45 52 1044 56
jesper.birk@elysee-dental.dk

 

Charlotte Gangelhoff

Produktspecialist (tandtekniker) – Fyn

Tlf.: +45 73 404 404
Mob.: +45 51 85 14 43
charlotte.gangelhoff@elysee-dental.dk

 

Rikke Kjøge Johansen

Intern salgskonsulent

Tlf.: +45 73 404 404
rikke.kjoge@elysee-dental.dk

 

Ditte Bach

Customer service

Tlf.: +45 73 404 404
ditte.bach@elysee-dental.dk

 

Sabina Ruebner

Customer service

Tlf.: +45 73 404 404
Sabina.ruebner@elysee-dental.dk

Ines Blum

Tandtekniker

Tlf.: +45 73 404 404
ines.blum@elysee-dental.dk

Elisabeth Broe Parkin

Tandtekniker

Tlf.: +45 73 404 404
elisabeth.parkin@elysee-dental.dk

Tina With Lund

Tandtekniker

Tlf.: +45 73 404 404
tina.lund@elysee-dental.dk

Ulla Søndergaard

Tandtekniker

Tlf.: +45 73 404 404
ulla.sondergaard@elysee-dental.dk

Anne Titi Roed Pedersen

Tandtekniker

Tlf.: +45 73 404 404
anne.titi@elysee-dental.dk

Mette Boddum

Kontorchef

Tlf.: +45 73 404 404
mettemarie.agerskov@elysee-dental.dk

 

Amanda fra ordreteamet

Amanda Caroline Lund

Administrationsmedarbejder (Klinikassistent)

Tlf.: +45 73 404 404
amanda.lund@elysee-dental.dk

Natasja Rasmussen

Administrationsmedarbejder (Klinikassistent)

Tlf.: +45 73 404 404
natasja.rasmussen@elysee-dental.dk

Monika fra ordreteamet

Monika Johansson

 

Administrationsmedarbejder (Tandplejer)

Tlf.: +45 73 404 404

monika.johansson@elysee-dental.dk

Louise Lyse Overgaard

Administrationsmedarbejder (Klinikassistent)

Tlf.: +45 73 404 404

Louise.Lyse.Overgaard@elysee-dental.dk

Camilla Jensen

Administrationsmedarbejder (Klinikassistent)

Tlf.: +45 73 404 404
camilla.jensen@elysee-dental.dk

Helle Dam Wulff

Administrationschef

Tlf.: +45 73 404 404
helle.wulff@elysee-dental.dk

Nanna Marie Gyrup

Marketing manager

Tlf.: +45 73 404 404
nanna.gyrup@elysee-dental.dk